30 Червня 2024

IoT Latam та 0G Colombia об’єднують зусилля, щоб підтримати ESU у покращенні міської безпеки в місті Медельїн за допомогою мережі 0G

Виклики

Місто Медельїн потребувало рішення для цілодобового віддаленого моніторингу, щоб допомогти правоохоронним органам швидше та ефективніше реагувати на злочини.

Рішення

У партнерстві з IoT Latam та 0G Colombia ESU встановила близько 500 сигналізацій у центральному діловому районі міста Медельїн, підключених до мережі 0G, щоб надійно та ефективно сповіщати поліцію та членів громади про злочини.

Результати

Рішення для тривожної кнопки з дистанційним моніторингом на основі Інтернету речей допомогло місту Медельїн досягти поставлених цілей:

Рішення для моніторингу 24×7

Стримування та прискорення роботи правоохоронних органів

Зниження рівня крадіжок на 55%.

Підвищення безпеки громадян та довіри громади

 

Медельїн, столиця колумбійської провінції Антіокія, лежить у родючому регіоні, відомому своєю кавою, квітковими фермами та метеликами. Відомий як Місто вічної весни за свій ідилічний клімат, Медельїн здобув світову славу в 1990-х роках як одне з найнебезпечніших міст світу.

Злочинні угруповання та банди нападали на ресторани, готелі та торгові точки Медельїна, щоб вкрасти гроші та речі клієнтів. Ресурси місцевої поліції регулярно перевантажувалися від дзвінків громадян про допомогу. Місто потребувало нової стратегії для більш ефективної підтримки поліції і хотіло залучити місцевих жителів, які часто стають свідками злочинів, для швидкого обміну інформацією про місця скоєння злочинів.

 

Як ESU та 0G Colombia допомогли місту Медельїн зрозуміти міську безпеку

Безпека громади Медельїна є ключовим пріоритетом для Empresa para la Seguridad Urbana (ESU), державного підприємства, що відповідає за підвищення рівня безпеки громадян та міської безпеки в усіх містах і територіях Колумбії.

ESU, фахівці з інтелектуальних рішень, розробили та впровадили рішення, яке допоможе поліції Медельїна ефективніше реагувати на повідомлення про злочини. Рішення включає в себе непомітні пристрої з підтримкою Інтернету речей, встановлені в комерційних закладах у центрі Медельїна, кожен з яких оснащений невеликою тривожною кнопкою. Коли громадянин натискає тривожну кнопку, пристрій надсилає сигнал тривоги, подібний до дзвінка в 911, до найближчого поліцейського відділку через малопотужну глобальну мережу, що працює на основі технології Sigfox 0G. Ця мережа, якою керує компанія 0G Columbia, призначена для підтримки недорогих та енергоефективних датчиків Інтернету речей, які легко обмінюються даними з метою забезпечення масового впровадження Інтернету речей.

Мережа 0G інтегрується з існуючою системою моніторингу злочинності поліції Медельїна. Рішення публікує кожну тривожну кнопку на центральній приладовій панелі, в мобільному додатку поліції та надсилає текстові повідомлення місцевим офіцерам.

Сповіщення містять попередньо налаштовані дані, такі як назва та адреса місця події, ім’я контактної особи, час та номер телефону. Кожне сповіщення надходить миттєво, надаючи важливу інформацію, яка допоможе поліцейським визначити місце злочину та запевнити громадян, що допомога вже в дорозі.

Як тільки громадянин натискає тривожну кнопку, IoT-пристрій загоряється, вказуючи на те, що тривогу було надіслано. Кожен пристрій компактний і живиться від довговічної батареї, яка працює більше року з мінімальним обслуговуванням. Кожні вісім днів кожен пристрій надсилає на центральну приладову панель сигнал тривоги, щоб підтвердити свій робочий стан і повідомити про залишок заряду акумулятора. Тривожну кнопку важко натиснути помилково, що виключає можливість ненавмисної активації. Власники пристроїв також мають можливість налаштувати пристрій на надсилання тривожних сповіщень до чотирьох контактних осіб на додаток до найближчого відділення поліції.

Розумні результати: Пристрої моніторингу Інтернету речей та мережа 0G допомагають поліції міста Медельїн боротися зі злочинністю та підвищувати безпеку громадян

За останні три роки IoT Latam встановила близько 500 тривожних кнопок дистанційного моніторингу в центрі Медельїна. Це рішення допомогло покращити час реагування місцевої поліції на надзвичайні ситуації, підвищити безпеку громадян та впевненість громади у відвідуванні торгових точок та громадських місць.

Пристрої тривожних кнопок прості у використанні та доступні для всіх, забезпечуючи інклюзивний доступ для всіх громадян до оповіщення органів влади. Рішення надає місцевим правоохоронним органам інформацію на основі даних для виявлення “гарячих точок” злочинної активності та покращення ситуації.

Інтеграція існуючої поліцейської інфраструктури з рішенням Інтернету речей допомогла створити більш комплексну мережу моніторингу безпеки. У лютому 2023 року Медельїн досягнув значного зниження рівня злочинності порівняно з 2022 роком:

 

55% зменшення кількості крадіжок у магазинах     27% зменшення кількості крадіжок мотоциклів   19% зменшення кількості особистих крадіжок

17% зниження кількості викрадень автомобілів      10% скорочення кількості вбивств

 

0G Colombia управляє мережею 0G на базі технології Sigfox у Колумбії. Як інтегратор IoT-рішень LPWAN, компанія підключає пристрої з високою енергоефективністю при низьких інвестиційних та комунікаційних витратах.

IoT LATAM – постачальник рішень та системний інтегратор рішень Інтернету речей. Вони мають можливість проектувати та виготовляти обладнання в Колумбії та мають власну команду розробників програмного забезпечення для індивідуальних рішень.

Компанія з питань безпеки та міських рішень (ESU) – це змішана структура мерії Медельїна (Колумбія), що відповідає за проектування, структурування, розробку та впровадження технологічних рішень, спрямованих на покращення одного з найважливіших стовпів міста – безпеки. Працюючи з місцевою владою, службами безпеки, громадськими та приватними організаціями, ESU впроваджує рішення, які дозволяють владі вирішувати проблеми запобігання злочинності, реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення громадської безпеки за допомогою найсучасніших систем.

Медельїн – друге за величиною місто в Колумбії і піонер у використанні Інтернету речей для підвищення безпеки громадян, моніторингу якості повітря, температури та рівня шуму, управління розумним транспортом, освітленням, лічильниками води тощо.