РОЗУМНІ МІСТА

ПІДКЛЮЧІТЬ ТА СПРОБУЙТЕ ТЕХНОЛОГІї РОЗУМНОГО МІСТА

Скористайтеся передовими технологіями та надійною всесвітньою мережею Sigfox, щоб пов’язати ваші робочі операції по місту. Наступне покоління рішень із підтримкою Sigfox забезпечує доступний, зручний для користувача зв’язок з простим налаштуванням. Sigfox пропонує безліч доступних рішень: від моніторингу якості повітря, статусу пожежних гідрантів до розумних сміттєвих контейнерів.

Міській владі періодично доводиться закривати вулиці, перенаправляти рух транспорту та повідомляти громадськість про дорожні роботи. Підключені до мережі дорожні знаки можуть спростити процес, відображаючи дні та час, коли дозволяється стоянка на цифрових екранах, якими можна дистанційно керувати за допомогою Sigfox. Знаки можуть також виявити поштовх або рух, надсилаючи повідомлення до місцевої поліції чи інших відповідних органів у разі порушень правил.

Міській владі періодично доводиться закривати вулиці, перенаправляти рух транспорту та повідомляти громадськість про дорожні роботи. Підключені до мережі дорожні знаки можуть спростити процес, відображаючи дні та час, коли дозволяється стоянка на цифрових екранах, які можна дистанційно оновити за допомогою підключення Sigfox до слабшої лінії зв’язку. Датчики на знаках можуть також виявляти поштовх або рух, надаючи попередження до місцевої поліції чи інших відповідних органів у разі фальсифікації.

Моніторинг температури продуктів має вирішальне значення для тих, хто працює у харчовій промисловості. Рішення Sigfox можуть допомогти забезпечити дотримання процедур безпеки харчових продуктів, точно контролюючи температуру приміщень для зберігання продуктів харчування, рефрижераторів та контейнерів. Простий пристрій, встановлений у складському приміщенні, надсилає дані через мережу Sigfox до аналітичних онлайн сервісів обробки даних, з налаштуванням розсилок у випадку виявлення граничних температур.

Інтегрування дорожніх знаків шкільної зони в єдину систему управління – це чудовий спосіб покращити безпеку шкільної зони. Знаки з підтримкою Sigfox мають змогу передавати інформацію в режимі реального часу про свій робочий стан.

Байк-шерінг стає дуже популярним у містах, пропонуючи мешканцям альтернативний спосіб пересування. Завдяки своєчасному оновленню інформації про місцезнаходження велосипедів, що надсилається через мережу Sigfox, муніципальні служби та компанії, що надають послуги байк-шерінгу, можуть ефективніше керувати своїми послугами, задоволняючи попит там, де він виникає. Це не тільки допомагає стримувати безвідповідальну поведінку користувачів (незаконне паркування або небезпечне катання), але й зменшує проблеми крадіжок та вандалізму.

Годинники, підключені до Інтернету через глобальну мережу Sigfox, дозволяють відстежувати відвідуваність ваших співробітників на віддалених робочих місцях, а також статистику приходів і відходів персоналу в реальному часі.

Відгуки користувачів є надзвичайно важливими для покращення державних послуг та підвищення рівня задоволеності користувачів. Однак буде краще, якщо ви зможете отримати зворотній зв’язок наживо. Просто розмістіть невелику панель управління або кнопку, щоб легко збирати відгуки користувачів. Застосовуйте прості кольорові кнопки, для збору відгуків клієнтів, коли вони залишають точки продажу. Зібрані дані доступні в хмарі для візуалізації та інтерпретації результатів. Повідомлення будуть надсилатися при певних граничних значеннях показників для швидкого реагування на запити користувачів.

Дефібрилятори тепер широко доступні у громадських будівлях і на робочих місцях. Вони повинні бути постійно в ідеальному робочому стані, щоб рятувати життя. Дані з дефібриляторів відправляються через глобальну мережу Sigfox, включаючи результати щоденних тестів, рівень заряду батареї, кількість активацій і параметри робочого стану.

Датчики з підтримкою Sigfox прості в установці і настільки дешеві в експлуатації, що можуть охопити ціле місто, що дозволяє відстежувати десятки показників, такі як вологість, температура, якість повітря тощо. Деякі міста встановлюють датчики на громадському транспорті (трамваях та автобусах), щоб збирати ще більше даних протягом дня. Завдяки доступності даних легко візуалізувати рівень забруднення повітря в режимі реального часу та покращити прогнозування показників забруднення за допомогою штучного інтелекту.

Маршрути збору сміття можна оптимізувати, щоб заощадити час, енергію та гроші за допомогою підключених ультразвукових датчиків малої потужності, які інформують про рівень відходів у смітниках. Датчики також надають дані про використання смітника, цикли спорожнення тощо.

Досить витрачати час і гроші на ручний збір показників лічильників на місці та обробку даних. Після активації лічильники можуть негайно передавати дані через мережу Sigfox, не вимагаючи додатково сполучення або налаштування пристроїв, які можуть експлуатуватися автономно від 5 до 15 років. Тепер ви можете відстежувати та оптимізувати свою комунальну інфраструктуру в режимі реального часу для виявлення витоків, автоматизації виставлення рахунків та віддаленої активації чи деактивації послуг.

Отримуйте сповіщення в режимі реального часу про використання пожежних гідрантів та про витрати води за допомогою датчиків тиску. Встановіть датчик акселерометра, щоб миттєво надсилати сповіщення про несправність гідранта, витоки або несправність. Встановіть температурний сенсор, щоб запобігти пошкодження гідрантів у холодну погоду чи у зимовий період.

Датчики з модулем Sigfox надають важливі дані про умови роботи систем водопостачання, що допомагає запобігати несправностям та затопленням, а також покращує ефективність роботи бригад технічного обслуговування. Значно простіше стало вимірювати рівень води, тиск, каламутність, Ph, солоність, параметри потоку тощо, щоб запобігти переливів, відстежити подачу питної води, контролювати мережу стічних вод та операції з очищення.

Завдяки датчикам, що підтримують Sigfox, моніторинг стану ґрунту здійснюється дистанційно, що допомогає мінімізувати стрес рослин, спричинений зневодненням. Окрім зменшення витрат на заміну рослин, ці рішення також оптимізують використання води.

Плануйте технічне обслуговування виявляючи перегрів, нестачу живлення та розбиті лампочки за допомогою датчиків з підтримкою Sigfox. Замість проведення регулярних перевірок технічного обслуговування відправляйте сервісних робітників на об’єкт лише коли це необхідно. Встановіть датчики інтенсивності світла з модулем Sigfox, щоб дистанційно керувати інтенсивністю світла для економії енергії.

Визначайте пошкодження конструкцій будівель та інженерних споруд шляхом вимірювання тріщин, виступів або деформацій на ключових елементах конструкцій. Постійний моніторинг дасть змогу запобігти серйозних пошкоджень будівлям і допоможе інженерам краще прогнозувати і планувати поліпшення будівлі.

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ