СТРАХУВАННЯ

SIGFOX ДОПОМАГАЄ ЗНИЗИТИ КІЛЬКІСТЬ ВІДШКОДУВАНЬ

Сучасний страховий бізнес – це не тільки обробка позовів про відшкодування збитків, але й попередження їх виникнення. Надійна мережа Sigfox використовує можливості даних для створення більш безпечного і взаємопов’язаного середовища. Нове покоління інтелектуальних рішень з безпеки долає недоліки попередніх технологій і забезпечує можливість підключення за дуже низькою ціною. Захистіть свої будинки і корпоративну нерухомість за допомогою охоронної сигналізації, стійкої до стороннього втручання. Повертайте викрадені автомобілі за допомогою потужних і надійних систем стеження через мережу Sigfox. Швидко реагуйте на надзвичайні ситуації вдома або на роботі з підключеними детекторами диму і витоку води у реальному часі. Sigfox – це більш розумний набір інструментів для сучасного страхового ландшафту.

Більшість охоронних сигналізацій у житлових приміщеннях підключаються до центральної охоронної системи через систему мобільного зв’язку (GSM), яка є вразливою до доступних у широкому продажі GSM глушників. Sigfox забезпечує резервний безпечний канал зв’язку, який гарантує передачу сигналу охоронним компаніям, у випадку блокування основного GSM каналу. Там, де встановлені надійні системи безпеки, страхові компанії можуть знизити вартість страховки від крадіжки.

Детектори диму – це життєво важливий пристрій, який повинен бути у робочому стані в разі пожежі. Детектори диму, підключені до мережі Sigfox, можуть надсилати попереджувальні сигнали у реальному часі. Повідомлення можуть бути відправлені у вигляді телефонних дзвінків, SMS-повідомлень або електронних листів власникам активів та охоронним компаніям, щоб надати інформацію про пожежі або несправності детектора диму. Завдяки нашим рішенням можна зменшити кількість страхових випадків, пов’язаних з пожежами.

Sigfox рішення визначають витоки води в будь-якому місці водопровідної системи на основі теплових потоків. У разі витоку води на телефон або електронну пошту власника активу в режимі реального часу надсилається повідомлення. Виявлення витоків води на ранніх етапах може знизити наслідки затоплювання водою і зменшити кількість страхових випадків.

Автомобільні викрадачі, що використовують GSM-глушники, не можуть протистояти технології Sigfox. Завдяки використанню радіочастот Sigfox, які неможливо заблокувати, трекери передають GPS-координати безперервно, навіть якщо автомобіль вкрадений. Трекери з підтримкою Sigfox дозволяють страховим компаніям краще взаємодіяти з охоронними компаніями та поліцією, щоб повернути будьякі викрадені транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, вантажівки, вантажні автомобілі, велосипеди тощо). Sigfox рішення для відслідковування активів дають позитивний фінансовий ефект для страхових компаній і дозволяють знизити витрати на страхові відшкодування.

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ