КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

КЕРУЙТЕ ТА ВПОРЯДКОВУЙТЕ ПРОЦЕСИ ВІДДАЛЕНО

Оптимізуйте операції та отримайте повну видимість усієї вашої комунальної інфраструктури у режимі реального часу за допомогою новітніх технологій Sigfox. Наступне покоління смарт-рішень із підтримкою Sigfox забезпечує надійний, зручний канал підключення до комунальних мереж. Завдяки мережі Sigfox, ці доступні рішення добре інтегруються у бізнес-процеси комунальних підприємств. Позбавьтеся ручного збору показників лічильників та зменшуйте кількість непотрібних відвідувань для технічного обслуговування об’єктів. Контролюйте мережі водопостачання та водовідведення, дистанційно оглядайте електричні стовпи і навіть віддалено зчитуйте рівень заповнення резервуарів у режимі реального часу.

Досить витрачати час і гроші на ручний збір показників лічильників на місці та обробку даних. Після активації лічильники можуть негайно передавати дані через мережу Sigfox, не вимагаючи додатково сполучення або налаштування пристроїв, які можуть експлуатуватися автономно від 5 до 15 років. Тепер ви можете відстежувати та оптимізувати свою комунальну інфраструктуру в режимі реального часу для виявлення витоків, автоматизації виставлення рахунків та віддаленої активації чи деактивації послуг.

Стежити за роботою вітрових і сонячних установок стає значно легше. Датчики, що контролюються дистанційно, можуть виявити будь-які збої або ненормальне зниження енергоефективності. Результати моніторингу можна отримати з будь-якого підключеного до Інтернету пристрою, а користувачів можна попередити про відхилення контрольованих параметрів через SMS-повідомлення або електронну пошту.

Надійне резервне живлення від акумулятора має вирішальне значення. Зазвичай під рукою необхідно мати елемент з джерелом напруги, якщо виходить з ладу основне джерело живлення, але що трапиться, якщо резервна батарея теж вийшла з ладу? Результатом є повний збій у наданні послуг. За допомогою рішень для моніторингу компанії тепер можуть контролювати резервне джерело живлення. Бригади технічного обслуговування можуть працювати набагато ефективніше з миттєвим оглядом стану всіх резервних джерел живлення, проводити віддалені діагностики та отримувати негайні сповіщення про будь-яку важливу подію.

Сховища корисні лише в тому випадку, якщо компанії можуть точно контролювати рівень запасів. Для більшості компаній єдиним доступним на сьогодні рішенням є ручна перевірка, яка займає багато часу, коштує дорого та неефективна. Sigfox пропонує ефективне рішення для дистанційного точного моніторингу запасів у резервуарах.

Нахил електричних стовпів внаслідок сильного вітру, дорожньо-транспортних пригод, рухів землі тощо може спричинити механічне натягнення та обрив кабелю. Щоб запобігти падінню стовпа, важливо вчасно виявляти та усувати проблеми. Періодичні вимірювання, що проводяться віддалено автономними пристроями, дозволяють здійснювати профілактичне обслуговування, а також попереджати, якщо виявлений великий нахил стовпа. Тепер бригади технічного обслуговування можуть випередити падіння стовпа та визначити, де потрібен терміновий ремонт.

Датчики з модулем Sigfox надають важливі дані про умови роботи систем водопостачання, що допомагає запобігати несправностям та затопленням, а також покращує ефективність роботи бригад технічного обслуговування. Значно простіше стало вимірювати рівень води, тиск, каламутність, Ph, солоність, параметри потоку тощо, щоб запобігти переливів, відстежити подачу питної води, контролювати мережу стічних вод та операції з очищення.

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ