РОЗУМНІ БУДИНКИ

ЗБИРАЙТЕ ДАНІ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ, СЛІДКУЙТЕ ЗА СИСТЕМАМИ ТА ОБЛАДНАННЯМ

Серія продуктів, що використовують мережу Sigfox, виводить концепцію розумних будинків на новий рівень… Нове покоління рішень із підтримкою Sigfox є дешевшим, більш автономним та гнучкішим ніж попередні покоління технологій. Тепер стало набагато простіше зібрати в реальному часі інформацію про стабільність інфраструктури, зараження гризунами, збір сміття тощо. Відстежуйте будинкові системи або обладнання та захищайте цінні активи за допомогою бездротових, готових до використання рішень, які широко застосовуються у великих і малих будинках.

Відстеження в реальному часі дозволяє будівельним компаніям зменшити крадіжки машин та обладнання, збільшити їх продуктивність та контролювати свої експлуатаційні витрати. Захист вашого обладнання має стримуючий ефект для потенційних злодіїв, і якщо трапиться пограбування, інформація про місцезнаходження дозволить поліції повернути викрадене і зібрати докази для притягнення до відповідальності. Відстеження важкого обладнання також надає цінну інформацію, яка допомагає менеджерам контролювати недогляди та оцінювати ефективність використання.

Установка та налаштування традиційних систем сигналізації та відеоспостереження на будівельних майданчиках потребує багато часу. Це унеможливлює їх реалізацію для багатьох будівельних об’єктів, особливо короткострокових проектів, об’єктів з декількома спорудами та для місць, де відсутнє енергопостачання. Підключені до глобальної мережі Sigfox, бездротові сигналізації наступного покоління, що використовують датчики присутності, є ідеальним рішенням для проектів на початковій стадії та будівельних ділянок без постачання електроенергії. Датчики працюють від акумулятора і можуть бути розташовані в будь-якому місці будівельного майданчику.

Sigfox пропонує рішення для захисту дорогого обладнання на будівельних майданчиках. Перехід на електричні панелі з датчиками стеження допомогає запобігати їх викраденню або пошкодженню. Коли виявляється рух, панель надсилає сповіщення через глобальну мережу Sigfox до підрядника. Детектор руху також запускає GPS-трекер, який передає дані про місцезнаходження, що стає важливою інформацією для поліції при поверненні викраденого активу.

Технічне обслуговування обладнання пожежної безпеки займає багато часу, і відповідні служби витрачають час даремно на проведення непотрібних перевірок. Сигнали, що створюються існуючими традиційними детекторами диму, можуть бути не почутими достатньою кількістю людей або повністю проігноруватися. Детектори диму, підключені до мережі Sigfox, можуть надсилати повідомлення в режимі реального часу про свій стан роботи та рівень заряду батареї. Охоронні компанії можуть швидше реагувати на виклики, покращувати безпеку, утримувати клієнтів, вигравати нові контракти та краще керувати своєю діяльністю.

Охоронні компанії повинні забезпечувати надійний і стабільний захист. Завдяки глобальній мережі мережі Sigfox, інтелектуальні рішення безпеки стали стійкими до зламування, а охоронні компанії – більш відповідальними. Замість того, щоб конкурувати з традиційними системами, нові смарт-пристрої доповнюють існуючі платформи та пропонують оптимальне, масштабоване рішення для провайдерів охоронних послуг.

Недорогі, автономні, бездротові датчики для мережі Sigfox можна швидко та легко встановити по всій будівлі для контролю систем кондиціонування, опалення, освітлення, енергопостачання, пожежної охорони та безпеки. Вони також дозволяють контролювати та слідкувати за робочими параметрами: температурою, ступенем заповнення приміщень, якістю повітря, вологістю, відкриттям-закриттям дверей тощо. Важке обладнання (ліфти та ескалатори) також може бути оснащено датчиками для фіксування поломок і швидкого реагування на аварії. Навіть витоки води та бактерію легіонелу можна виявити за допомогою датчиків з технологією Sigfox. Датчики працюють роками, усуваючи непотрібне ручне обслуговування та управління.

Досить витрачати час і гроші на ручний збір показників лічильників на місці та обробку даних. Після активації лічильники можуть негайно передавати дані через мережу Sigfox, не вимагаючи додатково сполучення або налаштування пристроїв, які можуть експлуатуватися автономно від 5 до 15 років. Тепер ви можете відстежувати та оптимізувати свою комунальну інфраструктуру в режимі реального часу для виявлення витоків, автоматизації виставлення рахунків та віддаленої активації чи деактивації послуг.

Визначайте пошкодження конструкцій будівлі шляхом вимірювання тріщин, виступів або деформацій на ключових елементах конструкцій. Постійний моніторинг дасть змогу запобігти серйозних пошкоджень будівлям і допоможе інженерам краще прогнозувати і планувати поліпшення будівлі.

Дефібрилятори тепер широко доступні у громадських будівлях і на робочих місцях. Вони повинні бути постійно в ідеальному робочому стані, щоб рятувати життя. Дані з дефібриляторів відправляються через глобальну мережу Sigfox, включаючи результати щоденних тестів, рівень заряду батареї, кількість активацій і параметри робочого стану.

Гризуни переносять десятки хвороб, а також є основною причиною електричних пожеж. Оскільки гризуни частково сліпі, вони пересуваються дуже обережно, торкаючись і нюхаючи навколишні об’єкти, тому самі по собі пастки неефективні, оскільки гризуни-годувальники вчаться уникати їх. Завдяки інфрачервоним датчикам моніторингу активності гризунів Sigfox домовласники можуть ідентифікувати гарячі точки активності гризунів в будинку і підвищити їх відлов у 6 разів.

Не витрачайте час на відстеження сміття або дзвінки у службу вивозу сміття; рівень заповнення сміттєвого контейнера автоматично відправляється в хмару, щоб ініціювати запит на вивезення сміття. Також можна додати і активувати простий датчик температури і пожежну сигналізацію. Це забезпечує зручність і безпеку, а також скорочує кількість запитів на вивезення сміття.

Прості кнопкові пристрої, підключені до глобальної мережі Sigfox, дозволяють менеджерам об’єктів скорочувати витрати, прогнозувати потреби клієнтів і надавати клієнтам VIP обслуговування. Коли товар потребує поповнення запасів або технічне обслуговування, клієнти просто натискають кнопку. Повідомлення відправляється через мережу Sigfox на контрольну панель менеджера об’єкта, який планує роботи. Згодом дані можна використовувати для прогнозування своєї діяльності, а своєчасне дотримання вимог підвищує задоволення клієнта та цінність менеджера об’єкта для бізнесу.

Нові тенденції, такі як гнучкий офіс, домашній офіс і коворкінг, впливають на управління робочим простором. Рішення для спостереження за робочими столами з використанням інфрачервоної технології і датчиків температури, є ідеальним продуктом для моніторингу заповнюваності вашого офісного приміщення (столів та кімнат для зустрічей). Показники заповнюваності збільшаться, а витрати на нерухомість будуть оптимізовані, оскільки вивільнені приміщення можна буде продати, здати в оренду або перепрофілювати.

Годинники, підключені до Інтернету через глобальну мережу Sigfox, дозволяють відстежувати відвідуваність ваших співробітників на віддалених робочих місцях, а також статистику приходів і відходів персоналу в реальному часі.

Відгуки клієнтів важливі для покращення зворотнього зв’язку з покупцями є важливими для поліпшення якості послуг і досягнення більш високого рівня задоволеності. Однак буде краще, якщо ви зможете отримати зворотній зв’язок наживо. У будь-якій сфері, де важливий зворотний зв’язок з клієнтами, просто розмістіть невелику панель управління або кнопку, щоб легко збирати відгуки клієнтів. Використовуйте прості кольорові кнопки, для збору відгуків клієнтів, коли вони залишають точки продажу. Зібрані дані доступні в хмарі для візуалізації та інтерпретації результатів. Повідомлення будуть надсилатися при певних граничних значеннях показників для швидкого реагування на запити клієнтів.

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ