ТЕХНОЛОГІЯ SIGFOX

Sigfox запускає першу глобальну мережу 0G для прослуховування мільярдів пристроїв, що передають дані, без необхідності встановлювати та налаштовувати мережеві з’єднання.

Це унікальний підхід у світі бездротових технологій, у якому відсутні додаткові витрати на передачу сигналу. Використовується компактний та оптимізований протокол і відсутній спільний доступ до об’єктів підключених до мережі.

jkjk,

Sigfox пропонує програмне комунікаційне рішення, яке керується та здійснює всі обчислення у хмарі, а не на пристроях. Все це разом різко зменшує споживання енергії та витрати на підключені пристроїв.

Sigfox пропонує програмне комунікаційне рішення, яке керується та здійснює всі обчислення у хмарі, а не на пристроях. Все це разом різко зменшує споживання енергії та витрати на підключені пристроїв.

jkjk,

ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ ТА ЇХ ПЕРЕВАГИ

Sigfox розробив свою технологію та мережу, щоб забезпечити широке застосування IoT; тривалий життєвий цикл акумулятора пристрою, низька вартість пристрою, низька плата за підключення, висока ємність мережі та широкий діапазон.

jkjk,

ЗІРКОПОДІБНА ТОПОЛОГІЯ МЕРЕЖІ

Пристрій не підключений до конкретної базової станції, на відміну від стільникових протоколів. Повідомлення може приймати будь-яка базова станція у місці знаходження пристроя (в середньому 3 станції).

jkjk,

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Радіоповідомлення, що видаються підключеними пристроями, збираються базовими станціями Sigfox, потім передаються в хмару Sigfox і передаються на ІТ-платформу кінцевого користувача.

jkjk,

ПІДКЛЮЧЕННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Служба низхідній лінії зв’язку управляється пристроями, щоб мінімізувати споживання енергії. Пристрій може попросити мережу отримати повідомлення про низхідному каналі.

jkjk,

НЕВЕЛИКЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Повідомлення висхідній лінії зв’язку має корисне навантаження розміром до 12 байтів і займає в середньому 2 секунди по радіоканалу, щоб досягти базових станцій, які контролюють спектр в пошуках сигналів UNB для демодуляції. Для 12-байтових корисних даних фрейм Sigfox буде використовувати в цілому 26 байтів. Допуск корисного навантаження в повідомленнях низхідній лінії зв’язку становить 8 байтів.

jkjk,

УЛЬТРАЛЕГКИЙ ПРОТОКОЛ SIGFOX

розробив полегшений за розміром протокол для обробки невеликих повідомлень. Чим менше переданих даних тим нижчі витрати енергії, а отже, довший час автономної роботи.

jkjk,

ВУЗЬКОСМУГОВА РАДІОМОДУЛЯЦІЯ

Використовуючи модуляцію надвузького діапазону, Sigfox працює у межах 200 кГц для обміну радіо повідомленнями в ефірі. Кожне повідомлення має ширину 100 Гц і передається зі швидкістю передачі даних 100 або 600 біт в секунду, залежно від регіону. Отже, великі відстані можна досягти, будучи дуже надійними проти шуму.

jkjk,

ВИПАДКОВИЙ ДОСТУП ДО РАДІОЧАСТОТНИХ РЕСУРСІВ

Передача не синхронізована між пристроєм та мережею. Пристрій передає кожне повідомлення 3 рази на трьох різних частотах (стрибкоподібна зміна частоти). Базові станції контролюють спектр і шукають сигнали UNB для демодуляції.

jkjk,

Висока пропускна спроможність мережі

Невеликий розмір UNB дозволяє отримувати більше одночасних сигналів у діапазоні, крім того, протокол Sigfox зменшує розмір кожної передачі. Ці дві функції у поєднанні з використанням когнітивних радіотехнологій дозволяють мережі Sigfox досягти високу пропускну спроможність.

jkjk,

ВИСОКА ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Радіо протокол Sigfox зменшує розмір повідомлення і його не потрібно синхронізовувати з мережею. Поєднання низького споживання енергії та короткої тривалості передачі сигналу (менше однієї хвилини на день) забезпечує максимальну автономність пристроїв.

jkjk,

ДУЖЕ ДОВГИЙ ДІАПАЗОН

Низька швидкість передачі даних і проста радіомодуляція забезпечують енергетичний запас лінії 163,3 дБ для зв’язку на великих відстанях.

jkjk,

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ВТРУЧАНЬ

Внутрішня міцність UNB в поєднанні з просторовим різноманіттям базових станцій пропонують великі можливості протипридушення зв’язку. UNB надзвичайно надійний в середовищі з розширеним спектром сигналів. UNB – найкращий вибір для роботи у громадському діапазоні ISM.

ВИСОКАЯ ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Пристрій не підключений до певної базової станції. Повідомлення, що транслюються, приймаються будь-якою базовою станцією в діапазоні, яка в середньому становить 3, і немає необхідності в підтвердженні повідомлення. Просторове розмаїття в поєднанні з часовим і частотним розмаїттям повторень радіокадру призводить до високої якості обслуговування мережі Sigfox.

jkjk,

БЕЗПЕКА МЕРЕЖІ SIGFOX

Безпека забезпечується насамперед пристроями. Вона також підтримується радіотехнологією. Зв’язок між базовими станціями та хмарою Sigfox, а також сама хмара Sigfox є безпечними, стійкими, надійними та масштабованими. На кінці ланцюга, клієнстькі ІТ-платформи є підключеними до Sigfox Cloud за допомогою зашифрованих інтерфейсів HTTPS.

jkjk,

НИЗЬКІ ОБМЕЖЕННЯ ТОЧНОСТІ ВІДТВОРЕННЯ ЧАСТОТИ НА ПІДКЛЮЧЕНИХ ПРИСТОЯХ

Пристрій передає випадково будь-де в межах діапазону. Немає синхронізації між базовою станцією та пристроєм.

jkjk,

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ВТРУЧАНЬ

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ВТРУЧАНЬ
Для високої надійності SIGFOX повідомлення розносяться за часом, за частотою, за просторовим розміщенням антен.

jkjk,

ДАУНЛІНК

Нисхідний канал зв’язку Sigfox забезпечує додаткову надійність. Коли пристрої у неактивному режимі, вони не можуть отримувати шкідливі повідомлення, що може надіслати хакер. Той факт, що об’єкти обирають час спілкування і частоту, захищає їх від втручання.

Sigfox зібрала команду з великим досвідом роботи в галузі, яка займається усіма важливими аспектами, починаючи від розробки системи безпеки і закінчуючи активними оперативними питаннями. Це стосується захисту передачі даних за допомогою вбудованих у протокол спеціальних засобів (аутентифікація, цілісність, шифрування, захист від повторного відтворення, противтручання) захисту даних у черговому режимі за допомогою криптографічного зберігання основних та облікових даних на пристроях, базових станціях та мережі Sigfox.