ВИРОБНИЦТВО

ПРОМИСЛОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ INDUSTRY 4.0: ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ДАНИХ

Настає час четвертої промислової революції 4.0. Використовуйте переваги оточюючих даних разом з найновішими IoT-рішеннями nf мережею Sigfox. Нові IoT рішення допомагають виробничому сектору оптимізувати діяльність, скоротити витрати та отримати важливі висновки. Відстежуйте показники на рівні об’єкта в режимі реального часу та віддалено контролюйте важливі параметри – від рівня заповнення резервуарів, і даних про споживання до характеристик резервних джерел живлення. Такі готові до використання пристрої легко поєднуються з існуючими механізмами, забезпечуючи доступні, гнучкі та прості рішення.

Використовуйте переваги оточюючих даних у вашій галузі за допомогою чисельних датчиків, щоб контролювати тиск, вібрацію, температуру, вологість, вмикання/вимиканння та напругу. Ці датчики також можуть виявляти відкриття/закриття, витоки, заряд акумулятора, струм, нахил, затоплення в трубах та обладнанні. Цей потік даних допоможе вам втілити профілактичне обслуговування обладнання.

Виявити пошкодження будівельної конструкції шляхом вимірювання тріщин, пошкоджень або тензометрії на ключових конструктивних елементах. Постійний моніторинг може запобігти значним структурним пошкодженням, допомагаючи інженерам краще прогнозувати та проектувати будівлі.

Отримайте точні вимірювання рівня заповнення резервуарів та силосів, щоб передбачити час заповнення, віддалено та в реальному часі. Це економить час, витрачений на ручну перевірку, та забезпечує постійний контроль за такими важливими матеріалами, як газ та зерно.

Досить витрачати час і гроші на ручний збір показників лічильників на місці та обробку даних. Після активації лічильники можуть негайно передавати дані через мережу Sigfox, не вимагаючи додатково сполучення або налаштування пристроїв, які можуть експлуатуватися автономно від 5 до 15 років.

За допомогою підключеного датчика ви можете перевірити рівень заряду будь-якої батареї, включаючи акумулятори електромобіля. Це означає економію енергії та моніторинг, який є простим, дешевим та легким у використанні.

Годинники, підключені до Інтернету через глобальну мережу Sigfox, дозволяють відстежувати відвідуваність ваших співробітників на віддалених робочих місцях, а також статистику приходів і відходів персоналу в реальному часі.

Не витрачайте час на відстеження сміття або дзвінки у службу вивозу сміття; рівень заповнення сміттєвого контейнера автоматично відправляється в хмару, щоб ініціювати запит на вивезення сміття. Також можна додати і активувати простий датчик температури і пожежну сигналізацію. Це забезпечує зручність і безпеку, а також скорочує кількість запитів на вивезення сміття.

Протікання або розрив труб можуть бути надзвичайно небезпечним для населення та завдати шкоди навколишньому середовищу. Вібраційний тензометр, датчики температури та тиску, розміщені на ваших трубах, попереджатимуть про можливий розрив або витік. Отримуйте сповіщення до того, як трапиться найгірше, та запобігайте катастроф.

Sigfox дозволяє власникам підприємств захистити свої приміщення, а також усунути головну слабкість систем сигналізації – втручання злодіїв. Більшість сигналізацій безпеки підключаються через (GSM), але завдяки широко розповсюдженим зламуючим пристроям проникнути у склад може будь-хто. Sigfox, побудований за радіотехнологією, стійкою до втручання ззовні та гарантує, що ваша сигналізація не вийде з ладу, якщо зловмисник спробує заглушити сигнал. Блок живлення – ще одна проблема для систем сигналізації. Технологія Sigfox розроблена для низького споживання енергії, а це означає, що підключені детектори присутності можуть працювати місяцями чи навіть роками без заміни батарей.

Автомобільні викрадачі, що використовують GSM-глушники, не можуть протистояти технології Sigfox. Завдяки використанню радіочастот Sigfox, які неможливо заблокувати, трекери передають GPS-координати безперервно, навіть якщо автомобіль вкрадений. Трекери з підтримкою Sigfox дозволяють страховим компаніям краще взаємодіяти з охоронними компаніями та поліцією, щоб повернути будьякі викрадені транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, вантажівки, вантажні автомобілі, велосипеди тощо).

Моніторинг температури продуктів має вирішальне значення для тих, хто працює у харчовій промисловості. Рішення Sigfox можуть допомогти забезпечити дотримання процедур безпеки харчових продуктів, точно контролюючи температуру приміщень для зберігання продуктів харчування, рефрижераторів та контейнерів. Простий пристрій, встановлений у складському приміщенні, надсилає дані через мережу Sigfox до аналітичних онлайн сервісів обробки даних, з налаштуванням розсилок у випадку виявлення граничних температур.

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ