ДІМ ТА СТИЛЬ ЖИТТЯ

ПРОСТІ РІШЕННЯ SIGFOX ЗАХИСТЯТЬ ВАШ ДІМ ТА ЖИТТЯ

Новітні технологічні рішення для розумного будинку, створені на основі мережі Sigfox, є надзвичайно безпечними, універсальними і доступними. Надійні охоронні та протипожежні сигналізація, що працюють на Sigfox, забезпечать безпеку вашої родини, а віддалене виявлення витоків води або інфрачервоний моніторинг простору проти гризунів забезпечать вам спокій в режимі 24/7. Отримуйте задоволення від приємних зручностей за доступними цінами (наприклад, віддалена передача параметрів води у басейні або миттєві повідомлення про прибуття посилок). Ви можете відслідковувати все, від домашніх тварин, багажу до наступного маршруту вашої пішохідної прогулянки, не зважаючи на GSM покриття або відсутність сигналу. Це оптимальний набір інструментів для сучасного взаємопов’язаного світу.

Більшість охоронних сигналізацій у житлових приміщеннях підключаються через мережі мобільного зв’язку (GSM) до центрального пульту. Однак, з GSM глушниками, доступними в мережі Інтернет, зломи, крадіжки та вторгнення стають занадто простими. Sigfox забезпечує резервний канал зв’язку, щоб гарантувати передачу сигналів охоронним компаніям, якщо основний GSM заблокований.

Детектори диму – це життєво важливий пристрій, який повинен бути у робочому стані в разі пожежі. Детектори диму, підключені до мережі Sigfox, можуть надсилати попереджувальні сигнали у реальному часі. Повідомлення можуть бути відправлені у вигляді телефонних дзвінків, SMS-повідомлень або електронних листів власникам активів та охоронним компаніям, щоб надати інформацію про пожежі або несправності детектора диму. Завдяки нашим рішенням можна зменшити кількість страхових випадків, пов’язаних з пожежами.

Підключені аналізатори води відстежують корозію, утворення кальцієвих відкладень, передозування хлору, рівень pH, температуру й іншу важливу інформацію в режимі реального часу. Інформація відправляється на смартфон домовласника, щоб забезпечити ефективне управління басейном і знизити витрати на утримання басейнів.

Sigfox рішення визначають витоки води в будь-якому місці водопровідної системи на основі теплових потоків. У разі витоку води на телефон або електронну пошту власника активу в режимі реального часу надсилається повідомлення. Виявлення витоків води на ранніх етапах може знизити наслідки затоплювання водою і зменшити кількість страхових випадків.

Поштові скриньки, підключені до мережі Sigfox, відправляють мешканцям і домовласникам повідомлення про прибуття посилок, роблячи поштові скриньки більш безпечними і скорочуючи кількість непотрібних відвідувань поштових відділень.

Напади щурів стають все більш поширеними. Гризуни переносять десятки хвороб, а також є основною причиною електричних пожеж. Оскільки гризуни частково сліпі, вони пересуваються дуже обережно, торкаючись і нюхаючи навколишні об’єкти, тому самі по собі пастки неефективні, оскільки гризуни-годувальники вчаться уникати їх. Завдяки інфрачервоним датчикам моніторингу активності гризунів Sigfox домовласники можуть ідентифікувати гарячі точки активності гризунів в будинку і підвищити їх відлов у 6 разів.

Стеження за допомогою Sigfox є дуже ефективним і для занять спортом на відкритому повітрі. Такі спортсмени, як бігуни, лижники, альпіністи, туристи і парапланеристи, можуть відстежувати свої маршрути навіть без смартфона. У разі виникнення надзвичайної ситуації через трекер також можна надсилати екстрені SOS-повідомлення.

Щорічно мільйони людей втрачають своїх домашніх тварин. Нашийники, підключені до Sigfox, відправляють повідомлення в режимі реального часу, коли ваш улюбленець виходить з дому, тому ви можете зреагувати ще до того, як він втече занадто далеко. Нашийники для домашніх тварин також відстежують пересування домашніх тварин по дому, його повсякденну активність і періоди відпочинку.

Який жах , коли втрачаєш багаж! Покладіть в сумку трекер, підключений до Sigfox, і ви зможете відслідковувати місцезнаходження вашого багажу на своєму смартфоні під час подорожі.

Все більше людей похилого віку з часом довше залишаються у власних будинках. Підключені до мережі Sigfox картки обліку робочого часу відстежують медичні служби та автоматизують виставлення рахунків на основі фактичного часу, проведеного у пацієнта. Картки також оснащені датчиком температури і можуть попереджати сусідів або сім’ї в разі аномальної спеки або похолодання. Люди похилого віку також мають можливість самі звернутися за екстреною допомогою натиснувши тривожну кнопку.

Падіння – основна причина смерті і травм літніх людей і людей з обмеженими можливостями. Працюючи протягом багатьох місяців від однієї зарядки, годинники, підключені до мережі Sigfox, можуть автоматично активувати повідомлення у випадку падіння або коли користувач натискає тривожну кнопку. Вбудований чіп GPS також дозволяє медичним працівникам і членам сім’ї знаходити своїх близьких, які страждають деменцією, якщо вони виходять з дому.

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ