ЛАНЦЮЖОК ПОСТАВКИ І ЛОГІСТИКА

на 30%
Зниження капітальних вкладень (CAPEX)

на 40%
Збільшення прогнозованого часу прибуття (ETA)

на 50%
Зниження капітальних вкладень (CAPEX)

МОНІТОРИНГ АКТИВІВ СТАЄ ПРОСТИМ ТА ЕФЕКТИВНИМ

Відстеження та захист ваших активів ніколи не було простим. Наступне покоління пристроїв IoT із підтримкою Sigfox долає недоліки традиційної технології відстеження, щоб отримати тонкіший, більш зв’язаний ланцюг поставок. Використовуючи мережу Sigfox, присвячену виключно Інтернету речей, ці рішення Інтернету речей пропонують гнучкість, доступність і наскрізний огляд ланцюга поставок у реальному часі. Легко відстежуйте розташування та стан товарів, упродовж доставки наземним, морським та повітряним транспортом. Розумні логістичні рішення пропонують навіть поліпшену безпеку складів та автопарку, що забезпечує вашу транспортну та логістичну компанію.

Сучасне покоління пристроїв IoT із підтримкою Sigfox долає недоліки традиційної технології відстеження, щоб мати більш ефективний та контрольований ланцюг поставок. Завдяки мережі Sigfox, IoT-рішення забезпечують гнучкість, доступність і контрольованість ланцюга поставок у реальному часі. Легко відстежуйте розташування та стан товарів, під час доставки наземним, морським чи повітряним транспортом. Розумні логістичні рішення надають кращу безпеку складам та вашим транспортним засобам.

Sigfox зруйнував бар’єри, з якими стикаються традиційні технології відстеження. Відстеження активів тепер доступне, просте в установці та обслуговуванні та доступне у всьому світі. Пристрої для відстеження можуть працювати місяцями чи навіть роками без заміни батареї, і вони працюють як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Трекери передають дані про місцезнаходження з флоту поворотних контейнерів, а також цінну інформацію про місцезнаходження інших поставок, включаючи піддони, посилки та візки. Це забезпечує безпеку ланцюжка створення вартості, спокій та ефективність.

Такі товари, як ліки та сільськогосподарські продукти, повинні транспортуватися з великою обережністю та у певних умовах, щоб забезпечити їх зберігання. Системи відстеження повідомляють такі дані, як температура, удар та нахил, щоб забезпечити краще уявлення про якість товарів, простежуваність та межі відповідальності. Відстеження гарантує, що чутливі матеріали доставляються безпечно, вчасно і в ідеальному стані.

Моніторинг температури продуктів має вирішальне значення для тих, хто працює у харчовій промисловості. Рішення Sigfox можуть допомогти забезпечити дотримання процедур безпеки харчових продуктів, точно контролюючи температуру приміщень для зберігання продуктів харчування, рефрижераторів та контейнерів. Простий пристрій, встановлений у складському приміщенні, надсилає дані через мережу Sigfox до аналітичних онлайн сервісів обробки даних, з налаштуванням розсилок у випадку виявлення граничних температур.

Sigfox дозволяє власникам підприємств захистити свої приміщення, а також усунути головну слабкість систем сигналізації – втручання злодіїв. Більшість сигналізацій безпеки підключаються через (GSM), але завдяки широко розповсюдженим зламуючим пристроям проникнути у склад може будь-хто. Sigfox, побудований за радіотехнологією, стійкою до втручання ззовні та гарантує, що ваша сигналізація не вийде з ладу, якщо зловмисник спробує заглушити сигнал. Блок живлення – ще одна проблема для систем сигналізації. Технологія Sigfox розроблена для низького споживання енергії, а це означає, що підключені детектори присутності можуть працювати місяцями чи навіть роками без заміни батарей.

Автомобільні викрадачі, що використовують GSM-глушники, не можуть протистояти технології Sigfox. Завдяки використанню радіочастот Sigfox, які неможливо заблокувати, трекери передають GPS-координати безперервно, навіть якщо автомобіль вкрадений. Трекери з підтримкою Sigfox дозволяють страховим компаніям краще взаємодіяти з охоронними компаніями та поліцією, щоб повернути будь-які викрадені транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, вантажівки, вантажні автомобілі, велосипеди тощо).

НАШІ КЛІЄНТИ

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ