СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

БУДЬТЕ В КУРСІ ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВАШИХ ПОЛЯХ

Не покладайтеся більше на недостовірну та неточну інформацію з метеорологічних звітів і погодних додатків та не марнуйте свій час на персональну перевірку датчиків дощу. Sigfox рішення для моніторингу погоди нададуть вам дані, необхідні для прийняття точних рішень стосовно ваших полів і посівів. Віддалений доступ в режимі реального часу до інформації про опади, зміни температури, вітрових параметрів, атмосферного тиску та вологості для конкретного поля та ділянки. Оптимізуйте робочу силу, використання води та стан сільськогосподарських культур за допомогою нових інтелектуальних рішень точного землеробства.

Sigfox рішення для моніторингу погоди нададуть вам дані, необхідні для прийняття точних рішень стосовно ваших полів і посівів. Віддалений доступ в режимі реального часу до інформації про опади, зміни температури, вітрових параметрів, атмосферного тиску та вологості для конкретного поля та ділянки. Оптимізуйте робочу силу, використання води та стан сільськогосподарських культур за допомогою нових інтелектуальних рішень точного землеробства.

Управління у тваринництві – це складна цілодобова робота, до сих пір жоден фермер не може бути всюди одночасно. Smart-нашийники для худоби дозволяють віртуально захищати та відстежувати стадо за допомогою GPS, навіть якщо ви перебуваєте далеко від вашого господарства. Збирайте у режимі реального часу інформацію про місцезнаходження, швидкість, температуру тіла й рівень стресу домашньої худоби. Збільшіть ефективність, скоротіть експлуатаційні витрати та покращуйте здоров’я і безпеку вашої худоби.

Уявіть, що ваші поля можуть сказати вам все, що їм потрібно для процвітання. Датчики моніторингу ґрунту в реальному часі вимірюють температуру ґрунту, об’ємну вологість і температуру повітря і надсилають дані прямо з поля в Інтернет. Інтелектуальні датчики передають інформацію за налаштованим інтервалами часу, позбавляючи від необхідності збору даних руками. Точно спрогнозуйте оптимальний час посадки, скоротіть споживання води і зведіть до мінімуму стрес рослин, який виникає через надмірний або недостатній полив. Аналізуйте історичні закономірності, щоб приймати більш обґрунтовані рішення з управління врожаєм.

Якщо ви все ще відстежуєте заповненість ваших резервуарів і силосів вручну, ви знаєте, наскільки це може бути неефективно і неточно. Рішення для моніторингу резервуарів на базі Sigfox замінюють ручне зчитування показників і візуалізують дані про резервуари і силоси в режимі реального часу. Ви завжди будете знати, скільки пшениці, зерна, кормів і палива у вас у наявності. Плануйте заздалегідь і скорочуйте кількість поставок в останню хвилину. Спрогнозуйте графіки поповнення запасів і позбавтеся раптової нестачі матеріалів.

Більшість методів слідкування за температурою зерна досить дорогі у використанні, вимагають багато часу на обслуговування і не надають інформацію в зрозумілому форматі. Інтелектуальні датчики температури для зерносховищ на основі Sigfox дають фермерам більш простий і економічний спосіб стежити за станом своїх складів. Отримуйте параметри температури віддалено, навіть якщо відсутні Wi-Fi або електроенергія. Датчики встановлюються за лічені хвилини, уникаючи додаткові витрати на налаштування й обслуговування. Отримуйте інформацію у вигляді графіків і таблиць, що дозволяють легко аналізувати тенденції і відповідно реагувати.

Традиційні системи сигналізації складно встановити і дорого підтримувати у віддалених господарствах. Захистіть свій будинок і окремі господарські будівлі за допомогою доступного рішення з безпеки на базі технології Sigfox. Бездротові розумні датчики не залежать від електропостачання або Wi-Fi, прості в установці і є досить універсальними пристроями для забезпечення захисту віддалених сільськогосподарських комплексів.

Звичайні сигналізаціі на основі мобільних мереж, не допоможуть у віддалених місцях. Охоронні системи з використанням мережі Sigfox працюють навіть у найбільш віддалених куточках господарства. За допомогою міцного, захищеного від злому пристрою, якиий розрізняє переміщення людей і тварин, ви зможете захищати свої пасовища і відлякувати крадїїв худоби. Ви матимете можливість віддалено спостерігати за своїми пасовищами з єдиної панелі управління.

Перевіряйте стан своїх вуликів щоранку прямо зі свого комп’ютера або мобільного пристрою. ПідключенІ до мережі Sigfox вулики надають своєчасну інформацію про різні параметри, від вологості і температури вулика до ваги і місця розташування за GPS. Зменшіть надлишкову смертність колоній, відстежуючи важливу статистику по ваших вуликах дистанційно. Запобігайте крадіжок вуликів, відстежуючи їх розташування за GPS. Переглядайте все це на зручній панелі інструментів, яка допомагає відслідковувати і аналізувати зібрані дані.

Стан продуктів харчування на будь-якому етапі холодового ланцюга може завдати шкоди вашому бізнесу. Sigfox рішення для моніторингу холодового ланцюга дистанційно відстежують температуру і передають миттєві повідомлення, якщо показники температури виходять за критичні межі. Забезпечуйте якість та безпеку своїх харчових продуктів. Отримуйте оповіщення на свій мобільний пристрій, щоб ви могли швидко реагувати та уникати збитки.

НАШІ КЛІЄНТИ