05 Червня 2024

UnaBiz встановив новий рекорд точності з високоякісними послугами WiFi-геолокації, досягнувши понад 90% точності завдяки сервісу Sigfox Atlas WiFi зі штучним інтелектом

Вівторок, 4 червня 2024 року, Франція – UnaBiz, постачальник та інтегратор послуг Інтернету речей (IoT), оголошує про значну віху: досягнення понад 90% точності визначення геолокації завдяки розвитку свого сервісу Sigfox Atlas Wifi, тепер доповненого машинним навчанням (ML). Це досягнення підтверджує прихильність UnaBiz до інновацій та її орієнтацію на надання найбільш енерго- та ресурсоефективних рішень для широкосмугових мереж з низьким енергоспоживанням (LPWAN) для галузі логістики та ланцюгів поставок. Високий показник успіху є винятковим, враховуючи, що в деяких регіонах рівень успішності визначення геолокації за Wi-Fi в галузі зазвичай падає нижче 70%, що створює значні труднощі для великомасштабних проектів з відстеження активів. Ця вдосконалена послуга буде поступово розгорнута для всіх 70+ країн, де наразі доступна мережа 0G, починаючи з сьогоднішнього дня та у другій половині 2024 року.

Останнє оновлення продукту є прямою відповіддю на відгуки клієнтів і больові точки галузі, що спонукає команду розробників UnaBiz розширювати межі технології визначення геолокації за WiFi. Традиційно, сканування всіх точок доступу WiFi є складним і дорогим завданням для провайдерів геолокації. Використовуючи можливості штучного інтелекту (ШІ) та активуючи вбудований модуль машинного навчання (ML), UnaBiz розробив революційне оновлення: Машинне навчання точок доступу, що розширює можливості системи геолокації Atlas WiFi.

Ключові переваги для клієнтів:

Підвищений рівень точності геолокації: Покращений показник точності дозволяє клієнтам досягти ще більш точного геолокаційного позиціонування своїх активів без додаткових ресурсів або розгортання нової інфраструктури.
Економічна ефективність: Замість того, щоб переходити на більш дорогі апаратні альтернативи, такі як GPS-трекери, які тягнуть за собою значні витрати, клієнти можуть продовжувати покладатися на свої існуючі апаратні пристрої і користуватися цим більш точним рішенням для відстеження на основі WiFi-зв’язку зі штучним інтелектом.

KYOCERA Communication Systems Co. (KCCS) була однією з перших, хто протестував нову послугу зі штучним інтелектом в Японії.

Наокі Каваї, керівник відділу бездротових рішень KCCS, “З моменту впровадження послуги Sigfox Atlas Wifi ML зі штучним інтелектом наш показник успішності геолокації збільшився з 62% до 92%. Ми раді запропонувати цю нову послугу нашим клієнтам і з нетерпінням чекаємо на продовження нашого стратегічного партнерства з UnaBiz у секторі логістики та ланцюгів поставок Японії та за його межами”.

Алексіс Суссет, технічний директор UnaBiz Group, заявив: “Широке покриття мережі Sigfox 0G Network забезпечує мережеві ефекти GeoLocation Data, які в поєднанні з інноваціями на основі штучного інтелекту дозволили нам підвищити показники успішності позиціонування до рівня понад 90% у всіх регіонах, які ми протестували. Ці відмінні можливості нашої глобальної екосистеми операторів та найкраща у своєму класі сукупна вартість володіння роблять технологію UnaBiz Sigfox 0G фактичним стандартом для енергоефективного та високоточного відстеження активів”.

Анрі Бонг, генеральний директор UnaBiz Group, додав: “UnaBiz залишається відданим постійному вдосконаленню та інноваціям технології Sigfox 0G, зберігаючи при цьому неперевершену якість послуг. Керуючись принципом “Менше – це більше”, це оновлення дозволяє клієнтам користуватися перевагами більш високого рівня успішності геолокації без необхідності переходу на більш дорогі, енерго- та ресурсоємні альтернативи, такі як GPS-трекери. Такий підхід знижує операційні витрати та мінімізує вплив на навколишнє середовище, пов’язаний з виробництвом та розгортанням нової інфраструктури, що відповідає принципам сталого ведення бізнесу”.

Для отримання додаткової інформації про Sigfox Atlas Wifi ML відвідайте

https://www.sigfox.com/services/atlas або

https://build.sigfox.com/geolocation-sigfox-atlas#atlas-wifi