16 Жовтня 2023

UnaBiz оснащує магазини автозаправних станцій TotalEnergies 3,000 датчиками температури для моніторингу холодильних установок

UnaBiz оснащує магазини автозаправних станцій TotalEnergies 3,000 датчиками температури для моніторингу холодильних установок

Париж, 20 вересня 2023 року – TotalEnergies підписала угоду з UnaBiz, постачальником та інтегратором послуг Інтернету речей, про оснащення магазинів автозаправних станцій датчиками для моніторингу температурного контролю холодильних установок. На сьогодні понад 160 автозаправних станцій мережі TotalEnergies оснащені близько 3 000 датчиками температури холодильних установок, що працюють на основі технології Sigfox 0G.

Цифрове рішення для моніторингу холодового ланцюга, надане UnaBiz, дозволяє TotalEnergies посилити свої плани санітарного контролю та дотримуватися принципів аналізу ризиків та критичних контрольних точок (HACCP), забезпечуючи харчову безпеку в галузі громадського харчування.

На базі технології Sigfox 0G сенсорне рішення, надане UnaBiz France, автоматично реєструє показники температури в холодильних установках, забезпечуючи дотримання санітарних норм в магазинах і ресторанах автозаправних станцій TotalEnergies. Оскільки датчики передають інформацію бездротовим способом від холодильних установок до системи клієнтів, команда TotalEnergies має доступ до консолідованих даних про температуру та запаси, а також про терміни придатності продуктів за допомогою комп’ютера та планшета.

UnaBiz France відіграє провідну роль у наданні всіх необхідних компонентів для розгортання та експлуатації системи. Ця комплексна підтримка охоплює доступність обладнання, логістику, встановлення та доступ до зручного додатку, розробленого для менеджерів станцій.

 

Для команд TotalEnergies, які раніше вимірювали температуру вручну кілька разів на день, це рішення для моніторингу в режимі реального часу значно економить час.

Впроваджене рішення слугує інструментом аналізу, забезпечуючи моніторинг продукції та точність даних. Воно попереджає втрати, надаючи пріоритет безпеці харчових продуктів та якості продукції/послуг на автозаправних станціях TotalEnergies.

На додаток до підвищення безпеки харчових продуктів, це рішення сприяє енергозбереженню, запобігаючи зайвим витратам енергії, пов’язаним з неправильним регулюванням температури зберігання.

Враховуючи ці переваги, це 3-річне партнерство наразі поширюється на інші заправні станції TotalEnergies в Європі та Африці.

“UnaBiz пишається тим, що відіграє ключову роль у цій ініціативі, надаючи необхідні компоненти та досвід для розгортання та обслуговування системи. Наше партнерство з TotalEnergies є конкретним прикладом того, як технологія Sigfox 0G може бути використана для оптимізації операційних процесів”.

Арно Тайак, генеральний директор UnaBiz France.

Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) використовується в харчовій промисловості для виявлення потенційних загроз безпечності харчових продуктів, щоб розробити ключові заходи, відомі як критичні контрольні точки (ККТ), для зменшення або усунення ризиків.

НАССР допомагає підприємствам харчової промисловості запровадити ефективне інтегроване управління безпечністю харчових продуктів для забезпечення безпеки та моніторингу. Впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, заснованої на принципах НАССР, є законодавчою вимогою.