20 Жовтня 2023

Представляємо “SeeGALE Card”, пристрій карткового типу, який визначає інформацію про місцезнаходження та стан відкриття під час транспортування продукту

19 жовтня 2023 року

Використання технології Sigfox 0G для підтримки цифрової трансформації логістики, включаючи управління запасами і транспортуванням

 

19 жовтня 2023 року – KYOCERA Communication Systems Co. (ШТАБ-КВАРТИРА: Фушімі-ку, Кіото, Президент: Йошіхіто Куросе, далі “KCCS”) рада повідомити про запуск нового доповнення до лінійки “SeeGALE”, рішення детектування відкриття з використанням мережі IoT 0G Sigfox. Починаючи з 18 жовтня 2023 року, ми будемо пропонувати “SeeGALE Card”, багаторазовий пристрій у вигляді картки, здатний визначати місцезнаходження та стан відкриття продуктів під час транспортування.

SeeGALE – це рішення для детектування відкриття, яке забезпечує наскрізне відстеження та моніторинг поставок продукції в режимі реального часу, від моменту відправлення до виявлення будь-яких відкриттів.

До цього часу ми пропонували недорогий одноразовий пристрій плівкового типу “SeeGALE Film” вартістю від 72,00 гривень в якості пристрою в лінійці SeeGALE. Однак, щоб задовольнити ширший спектр потреб, ми зараз представляємо “SeeGALE Card”, пристрій багаторазового використання у вигляді картки, як частину нашої лінійки продуктів.

 

Плівка SeeGALE використовується для одноразового використання і часто застосовується в одноразових пакувальних коробках. На відміну від неї, SeeGALE Card можна використовувати багаторазово, що дозволяє прикріплювати її до транспортних коробок, включаючи пластикові контейнери, для транспортування продуктів або компонентів. З доповненням цієї нової лінійки клієнти тепер матимуть гнучкість у виборі пристрою, який найкраще відповідає їхньому використанню, вимогам до транспортування продукції та частоті використання.

Ключові особливості “Картки SeeGALE”:

 1. Легка і тонка
  Вона тонка і легка (розміром з кредитну картку), що дозволяє легко прикріплювати і використовувати її на різних об’єктах.
  2. Простота експлуатації
  Завдяки мережі Sigfox, яка охоплює понад 95% населення Японії, пристрій можна широко використовувати, а для зчитування даних не потрібні додаткові ретранслятори. Просто прикріпивши його до цільового об’єкта, ви можете легко відстежувати інформацію про місцезнаходження після відправлення та статус відкриття.
  3. Економічно ефективний та багаторазовий
  Доступний за ціною від 360 грн. за одиницю*3, при цьому витрати на зв’язок починаються від 25.00 гривень на рік за одиницю*4. Завдяки можливості заміни батареї пристрій можна використовувати багаторазово після першої покупки.

Варіанти використання SeeGALE

Управління запасами на виробництві

Дозволяє відстежувати ринкові запаси власної продукції та споживчі тенденції, підвищуючи точність планування виробництва та прогнозування попиту. Це особливо корисно для оптимізації рівня запасів, особливо у випадку невеликих партій та широкого асортименту товарів з тривалим терміном реалізації.

Управління транспортуванням цінних вантажів

При дистрибуції дорогих товарів, таких як фармацевтичні препарати, алкогольні напої та предмети розкоші, це дозволяє підтвердити, чи були товари доставлені до місця призначення нерозкритими і чи були вони правильно відкриті в авторизованих пунктах відвантаження, тим самим підвищуючи якість процесу транспортування.

 

Огляд SeeGALE

  SeeGALE CardNEW SeeGALE Film
Розміри Ширина: 79 мм Висота: 54 мм Товщина: 4,8 мм Ширина: 209 мм Висота: 65 мм Товщина: 4 мм
Вага Близько 28 грамів Близько 9 грамів
Робоча температура -20℃~60℃ -20℃~60℃
Живлення Пласка батарея Пласка батарея
Час роботи* – близько 2 років за умови одного періодичного повідомлення на добу.
– близько 4 років за умови одного періодичного повідомлення на місяць.
– близько 3 років та 5 місяців за умови одного періодичного повідомлення раз на добу.

– близько 5 років за умови одного періодичного повідомлення раз на місяць.

Сенсор Датчик освітленості Датчик розриву
Робочі повідомлення Відправлення повідомлень Відкрито/Закрито. Регулярне повідомлення (Раз/добу) Відправка повідомлень В дорозі/Відкриття. Регулярні повідомлення (Раз/добу)
Повторне використання Так (Заміна батареї) Ні
Діапазони частот Sigfox RC3 (Japan) або RC1 (Europe) RC3 (Japan) або RC1 (Europe)
Контракт Річний контракт Передплата*7
Вартість

(Без податків і зборів)

Пристрій: від 360грн ./пристрій*3
Зв’язок: від 25грн/ рік*4
Додаткова оплата за користування платформою: від 7200грн./місяць*8
Пристрій: From 72грн /пристрій*2
Зв’язок: від 0,25 грн/ повідомлення*4
Додаткова оплата за користування платформою: від 7200грн./місяць *8
URL (Japanese) https://www.kccs.co.jp/contents/ict/service/seegale/

 

*залежить від налаштувань інтервалу надсилання повідомлень та середовища використання
Розклад майбутніх виставок
На виставці “Parcel+Post Expo 2023”, яка відбудеться в RAI Amsterdam Convention Center в Нідерландах з 24 по 26 жовтня, KCCS представить рішення у співпраці з UnaBiz, власником 0G Sigfox Technology.
Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте: https://www.parcelandpostexpo.com/en/

*1 Sigfox – це глобальна мережа Інтернету речей, яка пропонує економічність, енергоефективність та можливості передачі даних на великі відстані. В Україні UTILIX.ONE є ексклюзивним оператором Sigfox, відповідальним за розгортання інфраструктури та мережеві послуги.
*2 Ціна без урахування податків. Ставка 75 грн. застосовується при покупці 100 000 одиниць або більше.
*3 Ціна без урахування податків. Тариф 360 грн. застосовується при купівлі 10,000 одиниць або більше.
*4 Ціна без урахування податків. Може змінюватися залежно від кількості законтрактованих з’єднань та повідомлень.
*5 Якщо налаштовано на передачу повідомлень за розкладом один раз на день. Фактична тривалість може змінюватися залежно від запланованих інтервалів передачі та умов використання.
*6 Детальну інформацію про частотні діапазони Sigfox можна знайти тут
*7 Мінімальна кількість повідомлень: 1 000 000 повідомлень, Термін дії: 1 рік.
*8 Ціна без урахування податків. 7200грн на місяць за 1-100 одиниць. Для 101 одиниці або більше, будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання окремої пропозиції.