25 Липня 2023

Співпраця Semtech та UnaBiz для інтеграції технології Sigfox 0G на провідних платформах LoRa® на ринку

 

Співпраця Semtech та UnaBiz для інтеграції технології Sigfox 0G на провідних платформах LoRa® на ринку

 

КАМАРІЛЛО, Каліфорнія, ПАРИЖ, Франція, СИНГАПУР 25 липня 2023 р. – Корпорація Semtech (Nasdaq: SMTC), постачальник високопродуктивних напівпровідників, систем Інтернету речей і хмарних підключень, сьогодні оголосила про співпрацю з постачальником послуг і інтегратором масового Інтернету речей UnaBiz, щоб забезпечити можливість використання технології Sigfox 0G на платформах Semtech LoRa Edge™ і наступного покоління  LoRa Connect™. Ця співпраця дозволить клієнтам розробляти рішення, що поєднують технології LoRaWAN® і Sigfox 0G, щоб забезпечити глобальне покриття для більшої кількості випадків використання Інтернету речей, таких як управління активами за допомогою геолокації з наднизьким енергоспоживанням в галузях, включаючи ланцюги поставок і логістику. 

 

Semtech’s LoRa technology з її великим радіусом дії, низьким енергоспоживанням і можливостями безпечного зв’язку стала фактичною платформою IoT для приватних додатків IoT в мережах LPWAN. Сьогодні трансивери LoRa Edge і LoRa Connect пропонують найсучаснішу радіопродуктивність з дуже бажаними функціями, такими як багатодіапазонне підключення, наднизьке енергоспоживання Wi-Fi і можливості сканування GNSS в одному монолітному кремнієвому корпусі, що робить їх дуже економічно ефективними платформами для додатків IoT і геолокації на глобальному неліцензійному ринку LPWAN, забезпечуючи широке охоплення. Ця співпраця прокладає шлях для геолокації LoRa Cloud™ в глобальній 0G-мережі Sigfox, яка в даний час присутня в більш ніж 70 країнах. Спрощення розгортання IoT і підвищення глобальної доступності на основі об’єднаної мережі розширить можливості розробників для створення рішень світового класу.

 

Нещодавно UnaBiz приєднався до LoRa Alliance® в якості члена-контрибутора після низки оголошень про партнерство з кількома членами екосистеми LoRaWAN. У квітні 2023 року UnaBiz відкрила бібліотеку пристроїв Sigfox для громадськості та спільноти IoT, щоб налагодити зв’язок з усіма комунікаційними технологіями IoT та забезпечити стійке зростання бізнесу. Відкрита бібліотека пристроїв полегшила інтеграцію Sigfox 0G technology з платформою LoRa Edge. 

 

“Завдяки цій співпраці ми об’єднуємо екосистеми LoRaWAN і Sigfox, щоб розширити платформу LoRa від Semtech до ще більшого охоплення мереж LPWAN по всьому світу і надати розробникам і клієнтам IoT кращі в своєму класі рішення для підключення з наднизьким енергоспоживанням, безпеки і хмарної геолокації”, – сказав Том Мюллер, виконавчий віце-президент і генеральний директор групи системних продуктів IoT Semtech. “Ми створюємо економічно ефективну платформу з єдиним SKU, щоб наші клієнти могли скористатися найкращим доступним покриттям мережі по всьому світу, і ми забезпечуємо геолокацію LoRa Cloud в цих мережах, надаючи наднизьке енергоспоживання Wi-Fi і GNSS-сканування для логістики та відстеження активів”.

“Ця співпраця демонструє наше прагнення надавати нашим клієнтам найбільш економічно ефективні та енергоефективні технології для стійких рішень”, – сказав Ремі Лоррен, віце-президент з питань конвергенції UnaBiz. “Прискорюючи конвергенцію технологій на рівні пристроїв і програмного забезпечення, ми надаємо нашим клієнтам свободу вибору найбільш ефективного і актуального підключення, використовуючи як мережу Sigfox 0G, так і покриття LoRaWAN, виходячи з їх бізнес-вимог і цілей сталого розвитку”. 

 

Про Semtech

Semtech Corporation (Nasdaq: SMTC) – це високопродуктивний постачальник послуг у сфері напівпровідників, систем Інтернету речей та хмарних підключень, який займається розробкою високоякісних технологічних рішень, що сприяють створенню розумнішої, більш зв’язної та стійкої планети. Наші глобальні команди прагнуть розширити можливості архітекторів рішень і розробників додатків для створення проривних продуктів для інфраструктурних, промислових і споживчих ринків. Щоб дізнатися більше про технології Semtech, відвідайте нас на Semtech.com або слідкуйте за нами в  LinkedIn або Twitter.

 

Про UnaBiz

UnaBiz – це глобальний постачальник та інтегратор масових послуг Інтернету речей, який спеціалізується на розробці рішень, виробництві, підключенні та послугах платформ передачі даних на основі гібридних технологій мережевого зв’язку для забезпечення сталого зростання бізнесу. UnaBiz володіє технологією Sigfox 0G, яка забезпечує роботу глобальної мережі 0G, що об’єднує понад 11 мільйонів датчиків для 1500 B2B клієнтів у співпраці з 70+ національними операторами 0G та глобальними стратегічними партнерами.